EğLence Dünyası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EğLence Dünyası

EğLenmekse amacın doğru adrestesin !

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

koşunnn kapışınnn süper nicklerrr xD

YazarMesaj
-aDa-
Moderatör
Moderatör
-aDa-

koşunnn kapışınnn süper nicklerrr xD Empty
MesajKonu: koşunnn kapışınnn süper nicklerrr xD   koşunnn kapışınnn süper nicklerrr xD EmptyPerş. Şub. 26, 2009 7:37 pm

Evet arkadaşım!Gülmek varken surat asmak niye
güldürmek varken ağlatmak niye
güzel sözler söylemek varkenkalpleri kırmak niye?
Hayat çok kısa arkadaşım ve bu dünyadaki hiç bir şey kırılan kalplere değmez.
Şimdilik hoşçakal arkadaşım...Yine gel.
Yanına senin gibi gülen gözlüyüreği sevgi dolu insanları alıp yine gel olur mu?

YAĞMURDAN DA ÖTE BİRŞEYDİ BENİMKİSİ......

Dünden bir farkı yoktu bugünün ve bir öncekinden ve bir öncekinden… Sıradan alalade bir gündü işte.
Yine aynı saatte kalktım ve yine kalkar kalkmaz seni düşündüm. Gündüzleri beynimi meşgul etmene alıştım ama en azından rüyalarımda beni rahat bırak en azından rüyalarımdan çık artık. Bende bana ait tek bir şey bile kalmadı sen gittikten sonra. Oysa bende sana ait öyle çok şey var ki hala…

Herşey aynı nefesten alır: Hayvanlar insanlar ağaçlar... Hayvanlar olmazsa insanlar ne yapar? Tüm hayvanlar gitse insanların ruhu büyük bir yalnızlığa boğulur; insanlar yalnızlıktan ölür.

İki şeye hakkım olduğuna karar verdim: Özgürlük ve ölüm. Birine sahip olamazsam ötekini isterim çünkü hiç kimse beni canlı tutsak edemez.

Hayat?dedileronunla olmak dedim...
Umut?dedileronu dü$ünmek dedim...
Ölmek?dedilerondan ayrilmak dedim...
'O'? kim dediler SENI söyledim!!!

» Günden güne yok olmaktayım.. Bütün ışıkları attım bir kenara anlamıyor musun.... GÖKYÜZÜ GÜNEŞ OLSADA SENSİZ YİNE KARANLIKTAYIM.... Seni seviyorum........ Gözlerime bakabilirmisin....

» Şafak vakti yağan bir çiğ tanesi kadar Masumgün batımında denizlerden esen rüzgar kadar Çılgın ve okyanusun derinlerindeki bir inci tanesi kadar Özelsin.

» İsteyipte sahip olamadığım her şeyin yerine seni koyduğum zaman anladım ki ben her şeye sahipmişim çünkü sen her şeyden ve herkesten değerlisin!!!!

» Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..

» Umutlarım Yıkıldı Senden Sonra Yaşamayı Haram Gördüm Kendime!!! Bu Dünyadan Kurtulmak İstediysemde Kaç Defa Sensiz Gidemedim Ölüme...

» Senin sevgini doldurdum gönül kadehime senin sevgini içeceğim. Senin hayallerini çizdim gözlerime hep seni seyredeceği. İlkdefa seni sevdim ölene kadarda seni SEVECEĞİM...

» Buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılıyorsa uzaklara kulakların çınlarsa zamansız bilki bir yerlerde ÖZLENMİŞSİNDiR!!!!!

» YAŞAMAK ÖZLEMSİZÖZLEM SEVGİSİZSEVGİDE SENSİZ OLMAZ.UNUTMA SEVMEK DAİMA BERABER OLMAK DEĞİL.SENSİZKEN BİLE SENİNLE OLABİLMEKTİR.

Sen güllere özenme güller sana özensin üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin. Bir gülüş kadar özgür özgürlük kadar vaz geçilmezsin gülüm sen her şeye değersin..

Hep böyle çocuksu mu bakar senin gözlerin? Hep böyle içinde uzak bir ışık mı yanar? Bakışlarında beni dinlendiren bir şey var; Kıyısındaymış gibi en sakin denizlerin...

sevmeye niyetliysen iyi düsünmelisin
aglamayi ögrenip gülmeyi bilmelisin
ask bir kumar gibidir DIKKAT etmelisin
oynadin zar degil "DUYGUDUR" bilmelisin
!!!!!!!!!!!!!

Askin ates oldu kahrolmam için Hasret kursun oldu vurulmam icin Gunler asir oldu yikilmam icin Yine de ben senden vazgecemedim!!

Şimdi gideceğim ama...
Düşlerinle geleceğim.
Geldiğimde sen olmaya devam et!
Sen değilsen...
Düş seslerinden umutsuzlaşır gelişim.

Gunesin Dogusu seni Batısıda Beni Anlatıyor
Geceler Issız Ve Soguk İçim Urperiyor
Korkuyorum Ve yanlızım Seni Arıyorum Hep
Guneşin DOgusunu Aradıgım Gİbi Askım

Uzaklarda bir yerlerde
Biliyorum biliyorum ki
Yüreğin yüreğime değecek.
Aynaya baktığımda
Hep ben yerine sen olacaksın.
Adını bile bilmediğim bu duygular için
Sen de sen de benimle ağlayacaksın

Seni düşünürken yüreğimi kaplayan bir sıcaklık duygularımın sıcaklığı ile öyle hafifliyorum ki kanatlanıp uçmak bir an önce sana ulaşmak istiyorum. Kalbimden kalemime oradan yazdığım sözcüklere akan sevgim sms satırları arasında sana ulaşsın onu okuduğunda yüreğinde yeşeren sevgiyi sulasın onu büyütsün.

Sen (s)eni düşün kimseyi düşünme sen (s)ana güven kimseye güvenme sen (s)eni sev kimseyi sevme (s)leri (b)yap ama kimseye söyleme

Seni seviyorum sözünü sana benden başkası söylemesinbana sakla dudaklarını seni benden başkası öpmesinkollarıma öyle sarılki kimsenin çözmeye gücü yetmesin....

Bakarsan uzaktayımdüşünürsen aklındayımhissedersen kalbindeyimözlüyorsan yanına geleyim seviyorsan bir ömür boyu SENİNLEYİM...

Baksaydın görebilirdin her şey gözlerimdeydi gözlerimde bir damla yaş vardı ağlayamadım; o bir damlada sen vardın anlayamadın!!!

Gözlerim düşecek önce yıldızlarına
Sonra sözlerin eklenecek bir bir adımlarına
Özlemim sararacak tüm tenini
Öyle bir şiir yazacağım ki sana
Yanımdayken bile özlemimle yanacaksın!

ÜZDÜYSEMBİLMEYEREK.
KIRDIYSAMİSTEMEYEREK.
ÖZÜR DİLİYORUM SENDEN
SENİ SEVİYORUM DİYEREK...

Bazen İçime Bıçak Gibi Saplanıp Yara Olduysan da
Günler Boyunca Kanayıp Acıttıysan da
Daha Çocukken Bile Duvar Gibi Sert Olduysan da
Sana Hiç KüsmedimHiç Küsmedim Dünya.

Küçük bir çocuk bakışıydı gözlerin..
Ağlamaklı puslu bakan..
Menekşe kokusuydu saçların..
Ellerin vardı bir de sevdayı anlatan..
Resmiydin sen hiç bitmeyen baharın....

Aşk beyaz güller gibi durmalı
Bembeyaz lekesiz dimdik eğilmez
Saflığı göstermeli köprüye vardırmalı
Hiç ödün vermeden.
Her gönül beldesinde
Geceyi
Güne
Çevirmeli.

Basimin belasi damarimdaki kanimsin
Hayatta kalabilmek icin aldigim nefesim
Her sabah yeniden güne dogan günes gibi
Benimde hayatimin aydinligisin
Hic bosuna etrafina bakinma cünkü
SEN birtanem Sen sade ve sadece benimsin

Ellerin anlatır sabahın olduğunu
Ellerin yoksa bilki gece ve karanlık
Mevsimler onlarla değişiyor görüyormusun?
Önce ellerin
Anlasanaellerindeyim artık.

Bir avuç toprak olmak isterdim.
Sensizliğin kuraklığında
Belki günlerce belki yıllarca seni bekleyecek
Sonunda saracak ama ellerini
Bir daha hiç bırakmayacak olan

koşunnn kapışınnn süper nicklerrr xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HiLary'nin küçükLüğü